Tarihçe

Şirketimiz 2004 yılı Temmuz ayında, SİBA Sağlık Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. ünvanı ile sektörde yapılanarak, hizmet üretmeye başladı. O dönemde Ülkemizde İSG Mevzuatının yeterince gelişmemiş olmasından dolayı işyerlerine yönelik sadece “Mobil Sağlık Hizmetleri” verildi.

2004 yılında başlayan süreçte BAŞAK İSG GROUP aynı ilkeler doğrultusunda kurulan Sibamed Sağlık Eğitim Hizmetleri, Başak İş Sağlığı ve Güvenliği, Altınbaşak Sağlık Eğitim Hizmetleri A.Ş. ile bir şirketler grubu haline geldi. Ardından Adana Bölgesinde Ekstrem OSGB ve Samsun bölgesinde Pelit OSGB, grup şirketleri bünyesine katıldı.

Mobil Sağlık Hizmetlerine ek olarak Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı İlkyardım Eğitimleri, İşyeri Hekimliği Sertifika Eğitimleri, İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifika Eğitimleri ile işyerlerine yönelik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmetleri sunuldu.

İlkesi, çalışanların daha sağlıklı bir iş ortamında güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak olan BAŞAK İSG GROUP, teknoloji lideri firmalarla çalışma, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile Türkiye genelinde bir çok kurumsal firmaya hizmet sunmaktadır.

Grup şirketlerimizin amacı; Ülke genelinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerindeki verimliliği arttırmak, yeniliğe hız vermek, uygun güvenilirlik ve kalite anlayışıyla sunan uzman kadrosunu genişletmektir.

Kuruluşundan bugüne İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uzmanlaşan BAŞAK İSG GROUP, firmaların ihtiyaçlarına en uygun en hızlı ve en pratik çözümü sunmak üzere yetişmiş uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

BAŞAK İSG GROUP, bu çerçevede çalışanların ve firmaların beklenti ve fikirlerine değer veren saygı duyan “Entegre İSG Hizmet” şirketidir.

BAŞAK İSG GROUP, merkez ofisi İstanbul’da olmak üzere, BAŞAK OSGB ve ALTINBAŞAK OSGB adları ile Türkiye genelinde yaygın, yetişmiş uzman kadrosuyla tüm müşteri kitlesine ulaşabilmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.